• Akademia sztuk walki Brazylijskie Jiu-Jitsu
    Akademia sztuk walki Brazylijskie Jiu-Jitsu

Brazylisjkie Jiu Jitsu


 Akademia
Brazylijskiego Jiu Jitsu 

 

 

 

 

Kliknij żeby zarejestrować | Przeczytaj regulamin PDF

 


Nazwa:            BRAZYLIJSKIE JIU JITSU

Termin:         zapisy cały rok

Gdzie:              Sala sportowa UAM Poznań, ul. Zagajnikowa 9

Cena:               80 zł - opłata na miesiąc (2 x w tygodniu) osoby związane z UAM Poznań

                             90 zł - opłata na miesiąc (2 x w tygodniu) pozostali

Kontakt:        Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel 503111473

Zapisy:           powyżej


  

AKADEMIA BRAZYLIJSKIEGO JIU-JITSU

  

Brazylijskie jiu-jitsu jest łagodną Sztuką, uniwersalnym Stylem i nadaje się dla każdego bez względu na wiek i płeć. Nauczając dzieci należy pamiętać, że w młodym nauka uderzeń i kopnięć powoduje częste kontuzje oraz wzrost agresji. Stąd w naszym nauczaniu brazylijskiego jiu-jitsu zwraca się szczególna uwagę na rozwój ogólny dziecka oraz kształtowanie koordynacji. Ograniczamy się do technik obaleni i rzutów oraz technik parteru, ale z wyłączeniem technik kończących typu dźwignie i duszenia. Najmłodsze grupy wekowe ćwiczą wyłącznie wyjścia z zagrożonych pozycji i zajmowanie samemu pozycji dominujących. Dzięki tym technikom w dzieciach ogromnie wzrasta poczucie własnej wartości i pewność dawania sobie rady w sytuacjach realnego zagrożenia. Podczas treningu rozwijamy zmysł taktyczny a także spryt. Dopiero w starszych grupach dodaje się chwyty kończące. Na naszych zajęciach dzieci mogą ćwiczyć w bezpieczny sposób, zdobywając w bezpieczny sposób umiejętności samoobrony i rywalizując w sporcie bez niebezpieczeństwa odniesienia poważnych kontuzji.

 

Brazylijskie jiu-jistu w naszej akademii to sporty samoobrony w których zwracamy szczególną uwagę na ogólny rozwój dziecka. Trenujemy i ćwiczymy Państwa pociechy poprzez gry i zabawy ruchowe w najmłodszych latach a w późniejszym terminie zwracamy uwagę na technikę wykonania poszczególnych ewolucji.

 

ZAJĘCIA TYLKO DLA DZIECI

  

TERMIN:       zapytaj o termin na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

   

MIEJSCE:      ul. Zagajnikowa 9, nowy obiekt sportowy UAM Poznań

 

KOSZT:          (cena na miesiąc - 2 x w tygodniu x 60 minut)  

                         80 zł dla dzieci pracowników UAM Poznań 

                         90 zł dla pozostałych

 

TRENINGI PROWADZI:

            Michał Marciniak trener sekcji BJJ na Uniwersytecie im A. Mickiewicza

 

 Zapraszamy wszystkie dzieci!!!

 

 

Fundacja Aktywny Uniwersytet opłaca wynajem obiektów zgodnie z obowiązującymi cennikami. Każdy wynajem związany jest z podpisaniem stosownej umowy.

 

 

 

Czytany 2925 razy

Partnerzy

  logo nasz_uniwersytet      logo.jpg      logo czaronek