poniedziałek, 17 marca 2014 20:35

UAM Poznań-AFC Piomarco Koscian

Podopieczne Wojciecha Weissa nadal liczą się w walce o medale mistrzostw Polski, gdyż w sobotni wieczór wygrały we własnej hali z zespołem AFC Piomarco Kościan 12:2. Jednak pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiego zwycięstwa, gdyż poznanianki grały słabo i na przerwę schodziły prowadząc tylko 2:1.

 


- Trudno mi wyjaśnić naszą słabą grę w pierwszej połowie spotkania z zespołem z Kościana. Tak słabego meczu w naszym wykonaniu jeszcze nie widziałem, a dziewczyny chyba wygrały w głowach ten mecz przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Lepiej nie będę powtarzał, co powiedziałem drużynie w przerwie w szatni -
mówi trener AZS UAM Poznań, Wojciech Weiss.

Akademiczki w następnej kolejce Ekstraligi Futsalu kobiet w następnej kolejce będą pauzować, a 29 marca 2014 roku zmierzą się na wyjeździe z AZS UJ Kraków. Natomiast w sobotę, 5 kwietnia 2014 roku, o godz. 17.00, w Hali Widowiskowo-Sportowej UAM przy ul. Zagajnikowej 9 w Poznaniu podopieczne Wojciecha Weissa będą podejmować LKS RB KOCUR Głogówek. Wstęp na trybuny będzie bezpłatny.

AZS UAM Poznań - AFC Piomarco Kościan 12:2 (2:1)
Bramki: 
Alicja Busza (trzy), Paula Fronczak (dwie), Żaneta Pawlik (dwie), Marta Zielińska (dwie), Hanna Olszańska (dwie), Dorota Czech – Zuzanna Malinowska, Magdalena Stasiak

Skład UAM: Przybył, Krajewska, Rezler, Busza, Zielińska, Sypniewska, Jacewicz, Pawlik, Pawłowska, Fronczak, Czech, Olszańska.

 

Czytany 2290 razy