• Akademia sztuk walki Brazylijskie Jiu-Jitsu
    Akademia sztuk walki Brazylijskie Jiu-Jitsu

Oferta

 

 

 

AKADEMIA BRAZYLIJSKIEGO JIU-JITSU

aktywny uniwersytet

 

Brazylijskie jiu-jitsu jest łagodną Sztuką, uniwersalnym Stylem i nadaje się dla każdego bez względu na wiek i płeć. Nauczając dzieci należy pamiętać, że w młodym nauka uderzeń i kopnięć powoduje częste kontuzje oraz wzrost agresji. Stąd w naszym nauczaniu brazylijskiego jiu-jitsu zwraca się szczególna uwagę na rozwój ogólny dziecka oraz kształtowanie koordynacji. Ograniczamy się do technik obaleni i rzutów oraz technik parteru, ale z wyłączeniem technik kończących typu dźwignie i duszenia. Najmłodsze grupy wekowe ćwiczą wyłącznie wyjścia z zagrożonych pozycji i zajmowanie samemu pozycji dominujących. Dzięki tym technikom w dzieciach ogromnie wzrasta poczucie własnej wartości i pewność dawania sobie rady w sytuacjach realnego zagrożenia. Podczas treningu rozwijamy zmysł taktyczny a także spryt. Dopiero w starszych grupach dodaje się chwyty kończące. Na naszych zajęciach dzieci mogą ćwiczyć w bezpieczny sposób, zdobywając w bezpieczny sposób umiejętności samoobrony i rywalizując w sporcie bez niebezpieczeństwa odniesienia poważnych kontuzji.

 

Brazylijskie jiu-jistu oraz KARATE w naszych akademiach to sporty samoobrony w których zwracamy szczególną uwagę na ogólny rozwój dziecka. Trenujemy i ćwiczymy Państwa pociechy poprzez gry i zabawy ruchowe w najmłodszych latach a w późniejszym terminie zwracamy uwagę na technikę wykonania poszczególnych ewolucji.

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI

 

TERMIN:                 trwają nabory, informacje na emaila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

MIEJSCE:                ul. Zagajnikowa 9, sala sportowa UAM Poznań

 

KOSZT: (miesięczna)

                                    80 zł dla dzieci pracowników UAM Poznań

                                    90 zł dla pozostałych

 

TRENINGI PROWADZI:

                                   mgr Michał Marciniak trener sekcji BJJ na Uniwersytecie im A. Mickiewicza

 

SERDECZNIE ZAPRASZMY!!!

  

 

 

 

 

 

Czytany 1775 razy