• Aktywny Uniwersytet
    Aktywny Uniwersytet To miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - zadbaj o swoje zdrowie i kondycję!
wtorek, 03 września 2013 07:49

ZUMBA

 


Nazwa:              ZUMBA 

Termin:           zapisy cały rok

Gdzie:                Sala sportowa UAM Poznań, ul. Zagajnikowa 9

Cena:                  60 zł - opłata na miesiąc (4 x w miesiacu x 60 minut) 

Kontakt:           Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel 503111473

Zapisy:               Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


AKTYWNY UNIWERYSTET

zaprasza na

ZUMBĘ  

 

ZUMBA to skuteczny i innowacyjny program fitness, który powstał dzięki fuzji  aerobiku i tańca, wykorzystujący energetyczne i wybuchowe rytmy latynoamerykanskiej i międzynarodowej muzyki. Podczas zajęć powstaje luźna atmosfera zabawy, co powoduje, że uczestnicy zapominają o tym, że ćwiczą i chętnie wracają na kolejny trening.

 

ZUMBA jest:

 

·         łatwa - oparta na łatwych krokach tanecznych, a więc przeznaczona dla każdego, niezależnie od wieku, sprawności fizycznej i przygotowania 

 

·         skuteczna - oparta zarówno na: ćwiczeniach aerobowych, dzięki którym spala się tkanka tłuszczowa; treningu siłowym, który modeluje mięśnie oraz interwałowym łączącym obie powyższe kategorie, pozwalając osiągnąć najlepsze z możliwych rezultatów 

 

·         inna - dzięki oryginalnej, porywającej muzyce i dostosowanych do niej wyjątkowych ruchach - oddziaływuje pozytywnie na ciało, umysł i duszę; pozwala zapomnieć się w tańcu. 

 

ZUMBA niesie za sobą nie tylko korzyści fizjologiczne, jak modelowanie tułowia, utratę wagi, wyrzeźbione ciało, duże wydatkowanie energii, poprawę wydajności układu krążenia, ale też psychologiczne - daje pewność siebie, poprawia poczucie własnej wartości i pozytywne spojrzenie na własną osobę.

  

Miejsce:                Hala sportowa UAM Poznań, ul. Zagajnikowa 9 

Termin:                terminy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Koszt:                    60 zł (4 x w miesiącu x 60 minut)

Konto do wpłat:  

                                Fundacja Aktywny Uniwersytet
                                ul. św. Marcin 45 lok 5
                                61-806 Poznań
                                83 1090 1359 0000
0001 1703 4515


                                tytułem Z, nazwisko, imię i miesiąc

                                np (Z, Kowalska Marta,październik)

                                Płatności dokonujemy do 10 każdego miesiąca

                                (za październik do 10 października)

 

Prowadząca:      Agnieszka Skrobisz

Informacje:         Marta Krzemińska 790222345

Zapisy:               Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.    

 

Agnieszka Skrobisz - jestem oficjalnym instruktorem Zumba Fitness oraz członkiem międzynarodowej Sieci Instruktorów Zumba (ZIN). Zumba to nie tylko moja pasja, ale sposób na mile spędzony czas i oderwanie się od codziennych obowiązków. Pozwala utrzymać dobrą kondycję, pomaga się odprężyć, a zarazem wyzwala pozytywną energię i chęć do działania, a towarzyszący podczas zajęć klimat zabawy wprawia w dobry nastrój.

 

 

Serdecznie zapraszamy!!!

  

 

Fundacja Aktywny Uniwersytet opłaca wynajem obiektów zgodnie z obowiązującymi cennikami. Każdy wynajem związany jest z podpisaniem stosownej umowy.

 

 

 

Czytany 5095 razy

Partnerzy

  logo nasz_uniwersytet      logo.jpg      logo czaronek